24.1 C
תל אביב
16 באוגוסט 2022
ליכודניק
כללי

חני אוכלת ראשים

לראש הממשלה יש יועצת קרובה שראוי לשאול לגביה כל שאלה

חני בליוויס, האישה, חותכת הסלטים, מחלקת הקפה והתה, מנהלת הלשכה של יו"ר התנועה ועכשיו היועצת הפוליטית לראש הממשלה וראוי לכנות אותה החל מהתקופה האחרונה : "אוכלת הראשים", ולא, לא משום שהיא מדברת המון ומקללת לא מעט. הסיבה היא אחרת : חני גורמת ללא מעט יועצים טובים ונאמנים של נתניהו פשוט לעזוב.

חני הפכה להיות השם הכי חם בליכוד. היא הייתה חותכת הסלטים במטה הבחירות של נתניהו ב – 2001 והיא הצליחה להתקדם לעמדה הכי חזקה בלשכת נתניהו. אלא שבדרך היא הלכה ללא מעט יועצים על הראש, אולי בשם הקנאה היוקדת אליהם, וגרמה לכל כך הרבה יועצים טובים לעזוב.

השנים שהיא פרחה בהם במיוחד היו השנים שבהם כיהן יועץ חלש. כך בתקופה של גבי קדוש וכך היה בתקופה האחרונה כאשר עומרי אקוניס כיהן בתפקיד. עומרי הוא אדם נפלא וטוב לב והטעות שלו הייתה שהוא לא שם לה גבולות גזרה. היא ניצלה את המצב והלכה לו על הראש. חני למעשה גרמה לו לעזוב. וזאת כל הטרגדיה : מדובר בבחור איכותי מהמעלה הראשונה, נאמן בצורה עיוורת לנתניהו ואכפת לו מראש הממשלה ומהתנועה ועכשיו הוא כבר לא יהיה חלק מהצוות. בניגוד אליו, קובי צורף, היועץ הקודם, שם לה גבולות. בכל פעם שהיא עברה אותם הוא חתך אותה ולא ויתר.

אינני יודע עד כמה זה נכון אך ישנן שמועות שגם הדובר המיתולוגי של נתניהו, שי חייק, שהודיע לאחרונה שהוא עוזב לאחר ארבע וחצי שנים, עשה זאת, בין השאר אך לא רק, בשל חני. הוא החליט שנמאס לו.

אבל זה לא נגמר בלשכה : שלומי ועקנין הוא אחד מתומכיו הגדולים של נתניהו. הוא מסוג התומכים שאם נתניהו באור יום יגיד שלילה שלומי יאמין בזה. האהבה וההערכה של שלומי לראש הממשלה היא באמת מדהימה. חני ביזתה אותו מספר פעמים והוא מסתובב עם בטן מלאה כלפיה. חני בשלה : היא רודפת אותו כל הזמן ומביישת אותו בצורה מבישה.

יואב דבוש הוא עוד אחד שחני רודפת אותו. הוא היה צריך להתמנות לתפקיד מסוים בתקופת גבי קדוש אך היא סיכלה את מינויו. בשולי הדברים נאמר שהיא מומחית בסיכול מינויים – להערכתי היא סיכלה מאות מינויים ראויים לפחות. אך זה לא נגמר כאן : דבוש הוא ראש המטה של השרה גילה גמליאל וחני מבזה אותו. אחד מהאירועים הזכורים הוא אירוע גיבוש הקואליציה וחני ממש מנעה את כניסתו. הקטע הוקלט ולאחר מכן נרגעו הרוחות.

מי לא זוכר את איציק זרקא? אושיית רשת וחבר ליכוד, תומך נלהב בנתניהו מגיע לגני התערוכה לכנס תמיכה בראש הממשלה וחני מונעת ממנו להיכנס למתחם כאשר היה מקום רב עבורו.

צריך להבין כי אנשים כמו שלומי ואיציק אלו הם הגרעין הכי קשה שתומך בנתניהו, וכאשר אין רגישות כלפי הגרעין הזה צריך לשאול אנא אנחנו הולכים?

ב – 8 לספטמבר איציק העלה פוסט על הפגיעה בו , כואב הלב לראות שבמקום שאיציק יאבק מול השמאל הוא מגלה שיש את חני שנלחמת בו.

על חני אפשר לומר היא לא יורה בנגמ"ש היא זורקת רימון בנגמ"ש. עצוב.

כאשר עומרי הודיע כי הוא עוזב יצא לי לדבר עם חני. אז שאלתי אותה : "מי יחליף את עומרי"?

היא ענתה לי : "ביבי לא צריך יועץ פוליטי. אני מספיקה". והנה, מתברר כי כאלה שהם בעלי יכולות לתפקיד, וגם כאלה שבעבר רצו את התפקיד, אומרים כי אינם רוצים לבוא למקום שבו נמצאת חני.

כל השמות האלו זה קצה הקרחון.

Related posts

ליכודניק אמיתי מצביע מחל בנשר

אריק זיו ויזר

תוצאות בחירות בסניף הליכוד מגדל העמק למועצת העיר בחירות 2018

אריק זיו ויזר

האם המשטרה אספה חפץ מיותר ?

אריק זיו ויזר

האיש שחזה בשנת 2011 את נפילת אסד תוך כמה שבועות,

משה קלברינו

ליכודניק אמיתי מצביע מחל בקרית אתא

אריק זיו ויזר

ברקת – ממש, אבל ממש, לא מה שניסו למכור לכם

אריק זיו ויזר

השאר תגובה

דילוג לתוכן